top of page

המלצות

שמי קרן ואני בת 30, כמה חודשים לאחר שאובחנתי כחולת קוליטיס התחלתי להיות מטופלת במשך 8 חודשים אצל רונן. במשך כל אותה תקופה זכיתי להכיר מטפל מהשורה הראשונה- תמיד קשוב, תמיד מדוייק, תמיד יסודי ומאוד מקצועי.

רונן טיפל בי במסירות תוך מתן הסברים ומענים לכל מה ששאלתי וחפצתי לדעת. הרגשתי שעבור רונן אני קודם כל בת אדם ולא רק אוסף של סימפטומים שיש לטפל בהם.  הוא היה זמין וגמיש ותמיד היה בארסנל שלו פתרונות לכל מיני סימפטומים שצצו.

העצות וההנחיות שלו מלוות אותי גם כחצי שנה לאחר תום הטיפולים, ממליצה לכל מי שרוצה לעזור לעצמו להיות בידיו הטובות של רונן.

 

רונן- זו הזדמנות נוספת לומר לך תודה רבה על הכל!

כן ירבו מטפלים כמוך

קרן ס.

עקב כאבים עזים בגפה הימנית העליונה, שלא שככו גם לאחר טיפול רפואי קונבנציונלי, ואף החמירו, פניתי לרונן וידמן, מומחה לאקופונקטורה ורפואה סינית.

עברתי אצל  רונן סידרת טיפולים בדיקור, אשר הביאו לשיפור ניכר במצבי, עד כדי ההעלמות הכאבים בגפה העליונה ויכולת לחזור לתפקוד מלא.

למרות היותי רופא קונבנציונלי מומחה, פניתי לטיפול זה לאחר שנודע לי ממטופלים רבים שטיפולו של רונן אפקטיבי ויעיל.

עלי לציין שבסדרת הטיפולים שניתנו לי ע"י רונן, חל שיפור ניכר במצבי בזכות הידע הנרחב וניסיונו של המטפל ועל כך נתונה לו הערכתי ותודתי.

הגעתי לטיפול אצלך לאחר שסבלתי זמן ממושך מבעיות בגיד אכילס. אני מודה שיחסי לרפואה הסינית ולדיקור היה סקפטי וציני מיסודו, ברם פציעה ממושכת וטורדנית ששיבשה את אורח החיים השגרתי שלי, המשופע בפעילות ספורטיבית , דרבנה אותי לחרוג ממנהגי בתקווה לישועה. לאחר מספר טיפולים חשתי שיפור ולשמחתי , נכון להיום נחלצתי מהבעיה. (טאצ' ווד).

חזרתי ובחנתי אותך בעקבות מתיחה בגב ובירכיים וגם אז לא איכזבת. למרות רתיעתי ממחטים, אני מבין לאן לפנות כדי למצוא מזור בעת פציעות כאלו , לא עלינו.

כמטפל, רונן משלב אבחנה מדוייקת וטיפול מסור. בתקופת טיפול קצרה הוא הצליח להקל על כאבי גב כרוניים מהם אני סובל מזה שנים רבות.
הידע הנרחב שלו בצמחי מרפא ובמגוון שיטות טיפול מן הרפואה הסינית והרפואה האלטרנטיבית מבטיחים טיפול מותאם אישית ומוצלח.
מומלץ בחום.

שמי עינת אני בת  38 וחולה מזה 17 שנה בטרשת נפוצה.
 

תחילת הטיפולים שלי אצל רונן הייתה במסגרת לימודיו, לשם הגעתי בעיצומו של התקף שהתבטא בשיתוק חלקי של צד שמאל של הגוף, הרגשתי שהדיקור מסייע לגוף להתגבר מהר יותר על ההתקף. מאוחר יותר, עקב כאבים שנובעים מהליכתי הלא תקינה, הגעתי שוב לרונן (הפעם לקליניקה הפרטית) וגם בפעם זו הדיקור מאוד עזר

The advantage of working with Ronen is that he is both dedicated and enthusiastic about his work.

These two elements reflect in the professionalism and knowledge that he displays.

I underwent treatment by him for several ailments and he always sought the best and most direct way to find the cure.

Needless to say, the treatments were both pleasant and more important successful.

I highly and unhesitating, recommend Ronen.

I began using Ronen as a friendly favor.  I did not believe in Eastern medicine and thought it was like religion - you had to believe for it to work.   But, having reached the end of the Western alternatives for sleep - I was did my friend a favor and went for a few sessions, just to get them off my back.   Ronen transformed my nights, allowing me to achieve deep, relaxed sleep - a luxury in our stressful, hi-tech lives.  He managed to do what western medicine could not and the only side effect was to come back for more ;-)

 

As a converted sceptic - I would recommend Ronen for any kind of physical problem, regardless of your belief system.

הטיפול אצל רונן היה שילוב מושלם של תזונה, רפואה סינית וקסם אישי. העצות וההכוונה הם פרקטיים ונטולי יומרה, רק מה שעובד בשבילי ומתוך ראייה רחבה של סגנון החיים שלי. תוך מספר שבועות הבעיות ה'כרוניות' נעלמו לחלוטין.

bottom of page